ECE HAKKINDA...

Ece Mutfak Dekorasyon San. ve Tic LTD. ŞTİ. , 1994 yılında Sayın Nazmi ECE tarafından 90 m² küçük bir atölye ile işe başlamıştır. 2005 yılında müşterilerine daha iyi hizmet sunmak amacı ile 400 m² alanda faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir. 2011 yılında 1.500 m² alanda komple entegre tesis olarak hizmetlerine devam ederek 2019 yılında sanayi şehri Gaziantep’in 1.Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam 7758 m² alanda 5500 m² kapalı alana sahip tamamı öz sermayesiyle kurulan yeni fabrikasına taşınmış ve aynı zamanda da makine parkına yeni makineleri ekleyerek üretim kapasitesini arttırmıştır.Bugün ise; Geçmişten gelen 25 yıllık tecrübe ile kaliteye verdiği önem, yapılan Ar-Ge yatırımları ve müşteri memnuniyetine gösterilen titizlikle, deneyimli ekibi ve son teknoloji makineleri ile mutfak, banyo, kapı, ofis ve diğer tamamlayıcı mobilya ürünlerinin imalatını yapmaya devam etmektedir.


Vizyonumuz

“Çok değil, kaliteli ve estetik üretmek” felsefesi ile amacımız ürünlerimizi yüksek kalite standartlarından asla ödün vermeden en mükemmelini yapmaktır.


Misyonumuz

Kalite standartlarına uygun geniş ürün yelpazesini, daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan profesyonel bir kadro ile yurtiçi ve yurtdışındaki tüm mutfak, banyo, kapı müşterilerine ulaştıran güvenilir bir marka olmak.